UNIKÁTNÍ METODA ZMRAZENÍ HEMOROIDŮ

potvrzena 95% účinnost!

Určeno pro domácí použití

ANUREX DOUBLE EFFECT = DVOJNÁSOBNÝ TERAPEUTICKÝ ÚČINEK → více

Loading...

Jak ANUREX® funguje?

Popis produktu  ANUREX a jeho funkce:

ANUREX je anatomický aplikátor o přibližné velikosti malíčku, který je  vyroben z chirurgického plastu. Uvnitř tohoto aplikátoru je hermeticky uzavřena speciální, vědecky formulovaná kapalina, která má schopnost dlouhodobě udržovat teplotu hluboko pod bodem mrazu.
Aplikátor ANUREX se před každým použitím uzavře do ochranného obalu , který je součástí balení a následně pak vloží na cca 2 hodiny do mrazničky. Po dostatečném zmrazení se aplikátor za pomocí lubrikačního gelu, který je také součástí balení, zasouvá dovnitř análního  otvoru - přímo na postiženou hemoroidální tkáň.

Jedná se o unikátní a zcela bezpečnou formu léčby, která se provádí v domácím prostředí, podobně jako když si měříte teplotu…

Aplikace trvá pouze cca 8-10 minut, přičemž úleva se dostavuje téměř okamžitě !

Doba léčby aplikátorem ANUREX:

Doba léčby může být  individuální  v závislosti na stupni a také rozsahu postižení. Doporučená délka léčby je však cca 14 dní. Po této době zpravidla dochází k ustoupení všech příznaků hemoroidů, jako je bolest, krvácení, otok a  vyhřezlá hemoroidální tkáň.

ANUREX je zdravotnický prostředek “opakované použitelnosti”, takže aplikaci lze provádět dlouhodobě a tak  často, jak je potřeba…

Klinické studie prováděné v U.S.A, Kanadě, Španělsku a Německu prokázaly 95% účinnost tohoto produktu, při řešení potíží s hemoroidy!

…s aplikátorem ANUREX je tedy úleva od bolesti a hemoroidů vzdálena pouze tak daleko, jak daleko je Vaše mraznička…

ANUREX  SET :

  • anatomický aplikátor ANUREX
  • originální lubrikant ANUREX
  • ochranný obal do mrazničky
  • příbalový leták + návod k použití