UNIKÁTNÍ METODA ZMRAZENÍ HEMOROIDŮ

potvrzena 95% účinnost!

Určeno pro domácí použití

ANUREX DOUBLE EFFECT = DVOJNÁSOBNÝ TERAPEUTICKÝ ÚČINEK → více

Loading...

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTU ANUREX®

ANUREX® je celosvětově patentovaný zdravotnický prostředek, který byl vyvinut v USA. Z lékařského hlediska jde o zcela bezpečnou léčbu, jejímž cílem je úleva od bolesti, zánětu, pálení, svědění a krvácení hemoroidů.

Je to moderní způsob léčby hemoroidů, založený na jednoduché a velmi účinné “kryoterapii hemoroidů” (léčba mrazem), a to přímo v místě postižené oblasti, uvnitř análního otvoru. Tento unikátní způsob léčby se může aplikovat bez přítomnosti lékaře, tzn. svépomocí a v diskrétním domácím prostředí. Tato léčebná metoda je bezpečná, hypoalergenní a nevykazuje žádné vedlejší účinky, proto je vhodná i pro těhotné ženy, starší osoby a také alergiky.

ANUREX® způsobuje rekuperaci struktur hemoroidů a tím vede k úplnému zaléčení postižené tkáně. Může se používat dlouhodobě a bez omezení všude tam, kde jiné konvenční způsoby léčby nemohou být použity, nebo jednoduše nepřinášejí požadované účinky. Je jediným produktem “kryoterapie hemoroidů”, uznávaným tradiční medicínou, u kterého klinické zkoušky potvrdily jeho vysokou účinnost, a to 95 % !!! Tyto vědecké studie proběhly v USA, Kanadě, Španělsku a Německu.

Léčba aplikátorem ANUREX® je přitom ekonomická, neboť se jedná o zdravotnický prostředek “opakované použitelnosti” s jednorázovou investicí a nevyžaduje již další výdaje v podobě tablet, mastí a čípků, které mají často omezenou účinnost a někdy i nežádoucí vedlejší účinky.

ANUREX® byl schválen nejvyšším americkým kontrolním úřadem FDA a v Evropské unii obdržel evropský certifikát CE podle přílohy VII směrnice ER o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS

ANUREX® rychle, diskrétně a bezpečně pomohl už milionům lidí na celém světě…