UNIKÁTNÍ METODA ZMRAZENÍ HEMOROIDŮ

potvrzena 95% účinnost!

Určeno pro domácí použití

ANUREX DOUBLE EFFECT = DVOJNÁSOBNÝ TERAPEUTICKÝ ÚČINEK → více

Loading...

Otázky a odpovědi

Co to je Anurex ?

Anurex je celosvětově patentovaný zdravotnický prostředek, který byl vyvinut v USA a je určen k léčbě všech stupňů hemoroidů.

Anurex je plastový anatomický aplikátor o přibližné velikosti lidského malíčku, který se po důkladném zmrazení v domácí mrazničce zasouvá dovnitř řitního otvoru, přímo na poškozenou hemoroidální tkáň.

Jedná se o jednoduchý a přitom velmi účinný způsob úlevy od bolesti, svědění, pálení, krvacení a také výhřezu hemoroidální tkáně.

Je používání Anurexu bezpečné ?

Z lékařského hlediska se jedná o zcela bezpečnou léčbu, která nevykazuje žádné nežádoucí účinky. Anurex je hypoalergenní, a  proto jej mohou používat i těhotné ženy, alergici a také osoby ve starším věku.

Kde se Anurex má používat?

Aplikace  je velmi jednoduchá, a proto se Anurex požívá  svépomocí a v diskrétním domácím prostředí.

Jak aplikátor Anurex funguje?

Funkce aplikátoru spočívá ve využití mrazu, což se odborně nazývá “kryoterapie hemoroidů”. Zjednodušeně řečeno se hemoroidy pomocí tohoto aplikátoru zmrazí, a to přímo uvnitř řitního otvoru. Působením mrazu dochází k rekuperaci struktur hemoroidů, a to vede k úplnému zaléčení postižené tkáně.

Z čeho je aplikátor Anurex vyroben?

Anurex je vyroben z vysoce kvalitního plastu používaného pro medicínské účely a je vyplněný speciální, vědecky formulovanou látkou, která velmi pomalu uvolňuje chlad a může být opakovaně zmrazována a rozmrazována.

Jak se Anurex před použitím zmrazuje?

Aplikátor Anurex se nejprve uzavře do ochranného hygienického obalu, který je součástí balení a následně pak vloží do domácí mrazničky. V mrazničce se ponechá min. 2 hodiny, aby se obsah aplikátoru dostatečně zamrazil. Po vyjmutí z mrazničky je připraven k okamžité aplikaci.

Jak se aplikátor do konečníku zavádí?

Po vyjmutí aplikátoru z mrazničky se na něj nanese lubrikační gel, který je součástí balení, a následně se jemně zavede do řitního otvoru, přímo na postižené místo.

Jednotlivá aplikace trvá cca 8 - 10 minut, přičemž úleva se dostavuje téměř okamžitě! Použití je velmi jednoduché, podobně jako když si doma měříte teplotu.

Jak často je potřeba Anurex aplikovat?

V případě, že dochází k intenzívním potížím jako bolest, otoky, pálení nebo krvácení, je nutno Anurex aplikovat pokud možno co nejčastěji (2-5 krát denně). Po odeznění akutních  potíží je dobré Anurex používat preventivně, ještě alespoň několikrát týdně.

Je možno Anurexem léčit také zevní hemoroidy?

Ano, pomoci Anurexu je možné léčit jak hemoroidy vnitřní, tak i hemeroidy zevní, které jsou vyhřezlé mimo řitní otvor.

Po jak dlouhé době užívání lze vidět první výsledky?

Obyčejně je první výsledky možno vidět již po první aplikaci. K zásadnímu zlepšení by však mělo dojít po  10 až 14 dnech léčby. Pro dosažení vyšší efektivity a rychlejších výsledků se doporučuje používat Anurex 2 - 5 krát denně a při vážnějších potížích aplikovat i dva výrobky Anurex  bezprostředně jeden po druhém. To znamená 2 x  8 - 10 minut.

Jak dlouho před aplikací musí být aplikátor v mrazničce?

Aplikátor by měl být v mrazničce nejméně po dobu 2 hodin před použitím, aby se speciální tekutina uvnitř aplikátoru co nejlépe zamrazila.

Jak udržovat aplikátor Anurex čistý?

Po každém použití je nutno aplikátor umýt pod teplou tekoucí vodou s použitím mýdla a před uskladněním v mrazničce uzavřít do ochranného hygienického obalu, který je součástí balení.

Byla někdy účinnost tohoto produktu vědecky prokázána?

Klinické studie prováděné v USA, Kanadě, Španělsku a Německu prokázaly 95 % účinnost produktu Anurex !!!

Je Anurex  certifikovaný výrobek?

Anurex je jediným originálním výrobkem tohoto druhu, který byl uznán tradiční medicínou a byl schválen nejvyšším americkým kontrolním úřadem FDA a v Evropské unii obdržel evropský certifikát CE podle přílohy VII směrnice ER o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS

Kde se Anurex vyrábí?

Samotný aplikátor se vyrábí na specializovaném pracovišti v Kanadě a balení do spotřebitelských obalů probíhá ve Spojených statech amerických.

Není léčba pomocí Anurexu příliš drahá?

Aplikátor Anurex je zdravotnický prostředek “opakovatelné použitelnosti”, takže se může používat tak často, jak je potřeba…

Léčba aplikátorem Anurex je naopak velmi ekonomická, protože představuje pouze jednorázovou investici a nevyžaduje již další výdaje v podobě tablet, mastí, koupelí a čípků, které mají pouze omezenou účinnost a často i nežádoucí účinky. V součtu pak výdaje za tato léčiva mohou znamenat hodnotu několika tisíc korun ročně.

 ANUREX® rychle, diskrétně a bezpečně pomohl už milionům lidí na celém světě…

S účinky tohoto výrobku jsem velmi spokojena doporučuji jej známým. Problémy odeznívají. Mám ovšem jeden dotaz - lubrikační gel, který je přiložen je možné zakoupit kde? (paní M. z Vyškova)

Samostatně se bohužel v České republice neprodává, ale je možno použít jakýkoliv jiný lubrikační gel, nebo lékarenskou vazelínu.

NÁZORY A REAKCE UŽIVATELŮ Z USA

Již po první aplikaci Anurexu velmi nepříjemné pálení ustoupilo na mnoho hodin, a nateklé hemoroidy se viditelně zmenšily.

Díky léčení Anurexem jsem se vyhnul operaci. Děkuji za pomoc.

Po mnoha týdnech utrpení, jsem použil Anurex, a okamžitě se mi ulevilo.

Již necítím urputnou bolest, mohu sedět a bez potíží se pohybovat.

Ověřil jsem si účinnost této metody. Teď budu doporučovat Anurex mým pacientům…

Po aplikaci Anurexu se cítím komfortně. Anurex mi doporučil můj známý, teď mu mohu pouze poděkovat za radu. Anurex skutečně působí!!!

Využil jsem již mnoho metod léčení hemoroidů: čípky, mastičky, sedací koupele. Účinný se ukázal pouze Anurex.

Kryoterapie při léčení otoků a zmírňování bolesti byla používána již po staletí. Těší mne, že jste ji patentovali při léčbě hemoroidů. Funguje to!

Bojuji, bohužel bezvýsledně, s hemoroidy již 10 let. Vypadá to, že konečně vyhrávám. 

Léčím se na hemoroidy již mnoho let. Dosud jsem vydával na léčení několik set dolarů ročně. Investice do Anurexu se ukázala být efektivní a vyplácí se.

Moje problémy s hemoroidy začaly po těhotenství. Bojovala jsem s nimi různými způsoby. Jsem velmi spokojena s výsledky, kterých jsem dosáhla pomocí Anurexu.

 

Napište nám své postřehy a zkušenosti na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.