UNIKÁTNÍ METODA ZMRAZENÍ HEMOROIDŮ

potvrzena 95% účinnost!

Určeno pro domácí použití

ANUREX DOUBLE EFFECT = DVOJNÁSOBNÝ TERAPEUTICKÝ ÚČINEK → více

Loading...

TESTOVÁNÍ ÚČINNOSTI

Klinická studie prováděná za účelem zjištění účinnosti aplikátoru Anurex:

Tato zpráva o výrobku Anurex je zkrácenou aktualizací prezentace Dr. Williama W. H. Rudda, M.D., F.R.C.S. (C), F.A.C.S.

Dr. William Rudd je zakladatelem a ředitelem Ruddovy kliniky v Torontu (Kanada). Ruddova klinika se specializuje na léčbu pacientů s onemocněním konečníku a tlustého střeva.

První a druhá fáze klinické studie

Dr. William Rudd provedl celkem dvě fáze klinické studie na téma, jaký vliv má u pacientů kryoterapie hemoroidů s použitím aplikátoru Anurex.

Výzkum ukazuje, že Anurex poskytuje velký užitek pacientům se silnou bolestí a svěděním způsobených zánětem a oteklými lézemi. Anurex také poskytuje účinnou pomoc při léčbě hemoroidů, trombózy a řitních trhlin. Funkce prudkého ochlazení (kryoterapie) rychle snižuje místní krevní tok, zanícení a otok tkáně, čímž následně zmírňuje bolest a v závislosti na povaze problému i dráždění, krvácení a hnisání v postižené oblasti.

Studie Dr. Rudda prokázaly, že Anurex také funguje u některých pacientů s menším podrážděním, pocitem nepohodlí v konečníku a krvácením. Dodává, že stojí za to, jej i za těchto okolností vyzkoušet. Podobnou úlevu by pravděpodobně pociťovali i lidé trpící nepříjemnými pocity v oblasti řitního otvoru, kteří je však nevnímají jako natolik vážné, aby navštívili lékaře.

95 % zlepšení

Ve dvou fázích studie Dr. Rudda bylo zkoumáno 220 pacientů a všechny případy byly důkladně přezkoumány. Z celkového počtu 220 pacientů jich 19 Anurex nepoužívalo, protože si odmítli cokoliv zavádět do konečníku. Ze zbývajících 201 pacientů, kteří Anurex nakonec používali, pomohl ve 190 případech, a to s 95% mírou zlepšení ve srovnání s těmi, kteří aplikátor Anurex vůbec používali.

Někteří pacienti (zhruba 5 %) si odmítá cokoliv zavést do svého řitního otvoru. Nicméně, kdokoliv, kdo použil například rektální čípky, by neměl mít s používáním Anurexu problém. Intenzivní chlad způsobený Anurexem může být nepříjemný při prvních 2 až 3 použitích, ale pokud pacienti v používání pokračují dále, téměř vždy se nepříjemný pocit vytratí a pozitivní přínos za toto úsilí pacientovi rozhodně stojí. Lékaři předepisující tento výrobek by měli přesvědčit váhající pacienty, aby alespoň na několik dní Anurex vyzkoušeli.

Charakteristika v rámci klinické studie Dr. Rudda

…Anurex je metoda kryoterapie, jako způsobu léčby anorektálních potíží.

Jedná se o speciálně vyvinutý zdravotnický prostředek, který slouží k aplikaci kontrolovaného chladu na anorektální tkáně. Jeho účelem je zmírnit bolest a svědění u pacientů trpících hemoroidy, zánětem řiti, zanícením konečníku a oteklými análními lézemi.

Tento zdravotnický prostředek (medical device) se skládá z hermeticky uzavřené sondy, která je o něco málo menší než malíček a je naplněna speciálně vědecky formulovanou chladicí kapalinou.

Součástí balení Anurex – Set, která je dostupná v lékárnách bez předpisu, je podrobný návod k použití a originální lubrikační gel Anurex.
Anurex mohou používat pacienti sami, bez asistence lékaře.

Závěr v rámci klinické studie

Při používání této metody kryoterapie pacienti dosahovali úlevy od bolesti, svědění, otoku a krvácení způsobených hemoroidy, trhlinkami, hematomy a jiným poškozením anorektální tkáně.

V mnoha případech nejsou pacienti schopni pojmenovat své obtíže nějakým lékařským termínem, prostě jen vědí, že je něco v oblasti konečníku bolí, nebo svědí, ale jejich problém není natolik vážný , aby navštívili lékaře.
Aplikátor Anurex a jeho prokázaná funkce je pro tyto lidi pohodlným řešením a poskytuje tím praktickou metodu aplikování mrazu v oblasti konečníku, a to v diskrétním domácím prostředí.

Používání Anurexu

Aplikátor Anurex by měl být uchováván ve svislé poloze v mrazničce min. po dobu 2 hodin.
Pacient nanese na aplikátor Anurex i oblast konečníku lubrikační gel. Položí se na bok a horní nohu pokrčí v koleni až k hrudníku. Hýždě jsou tak odděleny a sonda velikosti malíčku je jemně zasunuta až po rozšířený prstenec ve spodní části sondy.

Doba aplikace

Anurex je v této poloze ponechán po dobu 8 až 10 minut. Pak jej pacient vyjme, omyje mýdlem a vodou, a pokud chce, může jej ještě opláchnout desinfekcí. Poté je Anurex připraven k uchování a opětovnému použití v případě potřeby.

Protože je použití aplikátoru Anurex takto jednoduché, jsou lékaři čím dál více spokojeni s možností nabídnout svým pacientům tento pohodlný a přitom velmi účinný způsob zmírnění bolesti.

V obou fázích studie Dr. Rudda se nevyskytly žádné vedlejší účinky nebo nežádoucí reakce, což naznačuje, že Anurex je v podstatě bezpečnější než čípky, protože jeho povrch je hypoalergenní a neobsahuje žádné steroidy či chemikálie, které by mohly způsobit alergické reakce.

Anurex se snadno čistí i uchovává a je levnější než cenový součet kombinované farmakologické léčby, kdy pacient musí koupit vždy několik balení čípků, tablet či mastí. Pacienti, kteří při rektálních potížích volí cestu farmakologické léčby, často utrácejí i stovky dolarů ročně, přičemž efekt léčby může být pouze přechodný.

Anurex je opětovně použitelný produkt, což ještě více snižuje jeho faktickou cenu.